| Budasu_Danny_1997 a întrebat:

.. De black friday as dori sa imi cumpar un telefon. Eu ma gandeam la un j3. Ma puteti ajuta cei care aveti un asfel de telefon? Sunteti multumiti? Cum se comporta? Imi puteti da si alte exemple de telefoane bune la un buget de 400-500 lei ( Samsung )? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Am avut J3, iti spun ca nu merita, pretul ar trebui sa fie lasat mai jos si uita de ce:
Bateria dupa o sapt nu mai tine decat 3 ore
Cand il scapi pe jos de 2 ori cel putin se crapa colturile
Memorie slabuta
Viteza cam inceata

Mare lucru nu poti sa faci cu el, decat doar sa vorbesti la telefon, in rest e cam slab. Ti as recomanda un J5 (2016 sau 2017) nu de mult am schimbat j3 cu J5 2016 si sunt foarte multumit, tine memoria mult, are viteza, nu se misca greu, are si acmera excelenta, acesta ar ajunge in jur de 600-800 lei, verifica de black friday, poti gasi la mana a doua cu 500 lei sau 600 garantat. Succes

1 răspuns:
| Hyung17 a răspuns:

Din experientele mele si persoanelor pe care le cunosc, telefoanele Samsung sunt foarte bune, dar dupa 2 ani incepe sa faca figuri, se tot blocheaza, merge greu, sau nu mai tine bateria, in rest e ok. Eu momentan am Philips, cu care sunt multumit, ii al doilea telefon Philips si merge bine si reziata la cazaturi, primul philip pe care l-am avut inca functioneaza de minune, eu l-am schimbat ca a aparaut ceva model nou.