| Costi21FTW a întrebat:

De cate ori scriu un mesaj pe WAPP imi scrie asta whatsapp is denied to write/delete contacts. Dar imi arata contactele si tot doar cand scriu un mesaj mil arata dar sa il trimit sau sa primesc merge. Ce as putea face sa nu mai apara nu se intampla nimic dar este enervant

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Sterge si instalează din nou aplicația.
Poate fii o eroare daca zici ca, contactele le ai in telefon.

| Bogdan70001 a răspuns:

Pai frate cand iti cre permisiunile tu dc le refuzi? Wapp-ul iti cere STRICT PERMISIUNI DE CARE ARE NEVOIE

| Krax256 a răspuns:

Setari-aplicatii-permisiuni aplicatie, dar iti recomand sa nu o faci, nu e normal ca o aplicatie sa iti suprascrie sau sa-ti stearga contactele din telefon si fiind blocata acum sa faca asta... dupa deblocare te poti trezi cu cine stie ce bazaconii in contacte.