| BoBoRooBo a întrebat:

De cateva zile cand ascult muzica la telefon se aude un bazait foarte enervant si nu inteleg nimic din melodie. Specific ca am un Vodafone 858 smart.

3 răspunsuri:
| Bogdan_George_1995 a răspuns:

Difuzorul s-a stricat asa am patit si eu.

| BoBoRooBo explică:

Ms mult! daca mai raspunde cineva si imi este de ajutor le dau lor funda daca nu iti dau tie

| Boss_Alex's_1998 a răspuns:

Iti explic eu.
1. S-ar putea ca difuzorul sa fie afectat doar din simplul fapt pentru ca ai ascultat prea tare muzica.
2. La unele telefoane gen: Samsung sunt anumite coduri sa modifici sunetul la telefon. Iti recomand sa le dai la minim.
3. Poate ti-a intrat apa la el si s-a stricat.
Ce-l mai bine il duci intr-un service autorizat, platesti, dar macar stii ca in viitor nu vei mai avea treaba cu accesta.
PS: Nu imi da funda, nu am nevoie.