| Fidec a întrebat:

de cateva zile imi merge greu un iphone 3g.versiune de soft 4.2.1.Cum trebuie sa procedez sa schimb softu?

1 răspuns:
| Importantul a răspuns:

Salut, downloadeaza ituns, daca nu stii de unde puri si simplu scrii pe gogle download itunes si iti va aparea de unde sa il downloadezi, dupa asta iti conectezi iphon-ul la calculat printr-un cablu usb, dupa asta cand o sa deschizi itunes-ul o sa iti apara sa ii faci update, tu trebuie doar sa dai update now.
Sper ca am fost de ajutor daca nu te rog sa revi cu un nou mesaj.