| EsteraXd a întrebat:

de cateva zile, mi-am cumparat un telefon ACER LIQUID Z3...Aseara,l-am pus la incarcat dupa ce s-a incarcat, am mai umblat putin pe telefon pana s-a descarcat 2%.
Dimineata, am gasit telefonul inchis si nu il mai puteam deschide asa ca am scos bateria din el si apoi am pus-o la loc,in acest fel am reusit sa deschid telefonul, dar am vazut ca bateria era 61%.
Imi puteti spune va rog de ce s-a descarcat bateria de seara pana dimineata asa mult, mai ales ca seara era 98% dupa ce am mai umblat pe el.
FUNDA :*

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Probabil ai lasat wi-fi activ, conexiunea de date activa, 3G.