| anonim_4396 a întrebat:

de ce imi scrie la iphone 4s sim invalid stie careva a patit asa ceva.Mai pot sa il fac

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cartela e de vina.Schimb-o (gratuit) la un magazin din reteaua ta.Iti copiaza si contactele.

3 răspunsuri:
| OrangeFga a răspuns:

Incearca sa testezi cartela respectiva in alt telefon, daca cartela respectiva da aceeasi eroare si in alte telefoane, este problema cartelei, anume s-a magnetizat.

| Cioclu_Paul_1998 a răspuns (pentru OrangeFga):

Pe alt telefon merge cartela

| Bartha_Alexandru_1994 a răspuns:

Ori trebuie sa astepti vreo 15 min sau are ceva SIM-ul.Du-te la Vodafone sau ce cartela ai tu si intreaba un specialistwinking