| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi apare numele retelei sus in stanga langa semnal( Am iphone 5-ios 10.2.1)? Cand am bagat prima data cartela in el a aratat numele retelei dar dupa un reset la datele din fabricatie nu a mai aratat! Care ar fi cauza? (tin sa mentionez ca merge cartela. nu are problema, pot suna, vorbi etc, doar ca nu apare numele retelei)! Ofer funda

2 răspunsuri:
| Eu2208 a răspuns:

Nu trebuie sa arate. Stai calm!
Funda?

| florinmuresan91 a răspuns:

Sincer mie imi arata numele si semnalul si am acelasi model aceiasi versiune ios