| tigru18 a întrebat:

De ce nu mi se incarca videoclipurile de pe telefon pe Youtube in format FULL HD daca telefonul meu filmeaza 1080p? Ce trebuie sa fac?
Si mai am o intrebare : Cu ce videoclipuri as putea atrage lumea pe canalul meu de Youtube? In afara de vlog

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu poți vedea in 1080p pentru că unele videoclipuri nu suporta/nu sunt filmate la acea calitate. Poți face gaming, animații, provocări. Baftăwinking!

| FonAfon a răspuns:

Cu animații LEGO. Dar adevărate și de calitate (ai nevoie de materiale).
https://www.michaelhickoxfilms.com/videos