| tudorodo a întrebat:

De ce nu mi se mai aprinde telefonul?
I-am dat un restart si pur si simplu s-a facut ecranul negru si asa a ramas!
Am incercat si Recovery mode si sa-i scot bateria, nimic nu merge!
Ajutati-ma va rog! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce telefon ai? rolling on the floor

Eventual, precizează EXACT ce model de telefon ai, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Sau e posibil sa ti se fi ars placa de baza am patit si eu... la un s4 mini pur si simplu i-am dat restart si nimic 0

| gabinesss a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si cu telefonul meu. Trebuie doar sa-l bagi la incarcat!
FUNDA?