| TakotaKun a întrebat:

De ceva timp ma suna tot felul de oameni care nu ma cunosc si nici eu pe ei. Unii sunt din Romania altii din tari straine.
Cred ca toata chestia asta este de cand am intrat intr-un grup de anime-uri pe Whatsapp. Ca dupa ce am iesit din grupul ala au inceput mesajele si astea.
Vreau un sfat.

2 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Eu zic ca cel mai sigur e sa schimbi numarul.Dar nu inteleg la ce te asteptai.Adica intri intr-un grup de oameni pe care nu ii cunosti si iti pui numarul la vedere pentru toata lumea si tu te astepti sa nu patesti de-astea? Schimba-ti numarul.

| madalinfindrihan a răspuns:

Blochează le numărul.