| L0ly a întrebat:

De ceva timp nu mai pot sa intru pe Magazin Play. Daca intru in aplicatie, se inchide intr-o secunda iar apoi telefonul este bombardat de erori ca: procesul.google.gapps s-a oprit sau magazin play s-a oprit. Pe langa aceste erori, telefonul nu raspunde la comenzi si se misca ingrozitor de greu. Detin un Samsung galaxy s4. De precizat faptul ca am dezinstalat aplicatia si am sters datele cache. Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

In primul rand trebuei sa intrii in setari-aplicatii- mergi la google play apesi pe el si dai oprire si stergere date. restartezi telefonul si incerci sa intri in google play logandu-te la cont.
daca nici asa nu functioneaza, iti trebuie resetare din fabrica, salvezi tot ce ai pe telefon, mergi in options la backup si resetare, si faci un reset.
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com