| MoiseIonutz a întrebat:

De curand am achizitionat acest telefon Vodafone smart 2! Cand intru in unele aplicatii imi da urmatoarea chestie! Ne pare rau! Oprirea neasteptata a aplicatiei...(proces sts.al). Incercati din nou! Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga? Exemple de aplicatii care nu merg:Arcane legende, pes12

1 răspuns:
| bushyalex a răspuns:

Daca sunt luate de pe google play si iti da fortare oprire ai o eroare de soft probabil... daca l-ai achizitionat de curand ai garantie probabil.te poti duce pana la service cu el...