| bebe1000 a întrebat:

de curand am cumparat un LG L5 la mana a doua merge destul de ok dar am o mica defectiune cand deschid jocuri imi intra foarte greu am lag pentru putin timp apoi merge si dupa 2 3 min imi iese din aplicatie, uneori nici nu apuc sa intru in aplicatii si imi iese singur. A mai avut cineva aceasta problema? Stie cineva cum as putea sa o rezolv? Daca a mai avut cineva aceasta problema si a rezolvat-o cat la costat?

Răspuns Câştigător
| Vally1999 a răspuns:

laughing) nu ai pentru ce

8 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Eu am asa ceva dar acum mi se intampla mai rar dar nu ai ce sa faci.

| bebe1000 explică (pentru Zoey112):

Si tu ai scis asta ca sa ce? Crezi ca m-a ajutat cu ceva? Doamne laughing

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Orice joc sau unul anume?

| bebe1000 explică (pentru GheorghiuNarcis2000):

Orice joc daca erea doar unu crezi ca mai intrebam?

| Vally1999 a răspuns:

Intra la setari pe urma la copie de siguranta&resetare, si apoi resetare date din fabrica
Garantez ca dupa acea iti va merge impecabil
Eu tot un l5 am asa am patit si eu prima oara
L-am formatat si pe urma mi-a mers impecabil
Funda?

| bebe1000 explică (pentru Vally1999):

Multumesc mult vally traiam cu impresia ca trebuie sa il duc la service si sa mai dau banii si acolo.

| Vally1999 a răspuns (pentru bebe1000):

laughing) nu ai pentru ce

| Vally1999 a răspuns:

Ti-a fost de ajutor?

| cpp a răspuns:

Salut,

Incearca pentru inceput o resetare generala, eventual pe urma un update la soft (asta daca nu este ultima versiune). Daca si dupa asta problemele persista nu ai alta solutie decat service, imi pare rau.