| eusuntcipi a întrebat:

De curand am observat ca camera din spate a telefonului vede in ceata, e iPhone 6s. Stie cineva cum as putea remedia aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Cduncfujndf a răspuns:

Telefonul a făcut contact cu apă sau cu aburi? Poți să îndepărtezi plasticul ăla de pe cameră și să îl ștergi. Dar să știi că mai bine te-ai duce la o persoana care se pricepe la asta.

| eusuntcipi explică (pentru Cduncfujndf):

Nu a facut contact cu apa. Pur si simplu a intrat mizerie acolo, e vizibila. Se vede incețoșat din aceasta cauza si vreau sa scap de asta.