| vlady434 a întrebat:

De curand m-am decis sa-mi schimb smartphone-ul (smart 858), pentru ca, vremea lui a trecut de mult. M-am gandit sa-mi achizitionez in Samsung Galaxy S3. Vreau argumente pro/contra telefonului, si pareri. Astept raspunsuri serioase, si mai ales din partea celor care au sau au avut un S3. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HighDefinition a răspuns:

Merita sa-ti cumperi Samsung Galaxy S3.
Am si eu si este foarte bun si are un design exceptional.
Merge foarte bine si aplicatile iti merg ca uns.
Telefonul are o sonorizare foarte buna si clara.
Samsung este cea mai buna firma de telefoane dupa pararea mea.
Iti recomand acest telefon.

| vlady434 explică (pentru HighDefinition):

Cum se comporta pe internet? Sau in jocuri? Frameaza? Camera se vede bine? Poti sa-mi faci o poza, intr-o carte, sau undeva unde este scrisul mic, si sa mi-o trimiti pe privat?

3 răspunsuri:
| Emilyaa a răspuns:

Buna,eu am avut Samsung Galaxy S3 si a fost cel mai bun telefon pe care l-am avut, ti-l recomand si tie Daca o sa-ti cumperi, iti spun de acum : Sa-l folosesti sanatos...happy

| vlady434 explică (pentru Emilyaa):

Sa speram c-o sa-mi iau. Dar spune-mi te rog, daca ti s-a blocat vreodata? si daca da, in ce fel de aplicatie sau pe internet?