| mcdeliric1 a întrebat:

de curand m-am hotarat sa imi cumpar un nou telefon si m-am axat pe un Orange Gova si un Orange reyo, daca ati fi in situatia asta, ce ati alege si de ce? thinking

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Orange Gova, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6143&idPhone2=6142

Toate cele bune.

| AdrianPe a răspuns:

Orange Gova, nu conteaza ca are ecranul mai mic cu 0, 5 inch fata de Reyo. Compenseaza printr-un procesor quadcore, memoria interna de 8gb si bineinteles un android mai bun fata de Reyo. Eu cel putin pe asta mi l-as lua.

| mcdeliric1 explică (pentru AdrianPe):

Asa ma gandeam si eu, pentru mine memoria interna de 8Gb si procesorul de 1.2 Quad-core fac diferenta.