| Oana1308 a întrebat:

De curând, mai exact azi din neatenție mi-am scapat telefonul in apă, însă acesta era deschis, l-am sters repede cu un prosop și l-am uscat cu uscatorul de par, iar ca sa ma asigur ca apa este bine îndepărtată am folosit aspiratorul. Acum merge foarte bine telefonul, difuzorul la fel. Exista riscul ca dupa un timp acesta sa nu mai functioneze?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca functioneaza acum, e bine.

| cfrtobias a răspuns:

Ce telefon ai?

| Oana1308 explică (pentru cfrtobias):

Samsung j7 2017

| cfrtobias a răspuns (pentru Oana1308):

Https://www.mobzine.ro/......e-oficial/ aici scrie ca e rezistent la apa deci normal ar fi asigurat ca va functiona

| Oana1308 explică (pentru cfrtobias):

Multumesc!