| Mihnea13345 a întrebat:

De curand mi-am actualizat telefonul, un Samsung Galaxy S4 black edition ( i9505 ) de la versiunea de Android 4.4.2 KitKat la 5.0.1 LoliPop si nu sunt multumit de aceasta actualizate! Telefonul se descarca mai repede si se incarca mai greu, este mai complicat de folosit si arata mai bine inainte de actualizare! Intrebarea este daca stiti cum sa trec la versiunea veche de android? Raspunsul cel mai bun ia funda!

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu mai poti trece la versiunea veche de android.
Acolo te intreaba de vreo 3-4 ori cand faci actualizarea " esti sigur ", " esti sigur ca, continui? " etc.

Deci ramai cu 5.0.1 Lolilop si te dai mare.

| Mihnea13345 explică:

Sigur nu mai pot trece la versiunea veche? Nici chiar daca mai vorbesc cu ceva specialist nu ar putea sa faca downgrade?