| Snoopy001 a întrebat:

de curand mi-am cumparat un HTC ONE M7 dar nu e nou e second dar functioneaza perfect! Problema mea e cu WIFI-ul atunci cand pornesc wifi-ul merge bine pentru cateva secunde/ minute iar dupa nu imi mai merge netul nici pe calculator nici pe telefon si cand dezactivez wifi-ul de pe telefon revnie netul pe PC, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| EdyELL a răspuns:

Deci, cred ca ai setat wi-fi-ul la decat o persoana sa poata fi conectata la wi-fi. Iti recomand sa te uiti prin setari, daca ai vreo nelamurire mai mare, suna-i pe cei de la Romtelecom sau de unde ai wi-fi-ul. Este sigur de la wi-fi. happy

| Snoopy001 explică (pentru EdyELL):

Stau in Anglia. NU prea e romtelecom si nu prea. poti sa contactezi decat robotul. nu stiu ce avea dar merge cu siguranta acum