| uzzykidu1 a întrebat:

de curand mi am cumparat un s7 edge si mi am transferat contactele dupa iPhone 6 care il aveam. Si am un contact care are emoji's, iar acum vreau sa l editez. Si cand dau sa l editez imi scrie 'Nu se poate insera text care include emoticoane'.As vrea sa stiu cum fac sa schimb numele contactului cu tot cu emoji..sa pun numele care vreau dupa sa pun emoji's.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Si eu am patit asta cand am transferat de pe s3 pe s4.Cred ca androidul nou este problema. Ar merge doar sa bagi cartela in alt telefon care iti permite sa pui emoticoane la contacte.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Posibil de la android.