| BømbøniikáDøLLcee a întrebat:

De curand o sa-mi cumpar un telefon, dar nu ma pot hotara...pe care sa-l aleg?
a) Galaxy Young
b) Galaxy Fame
Spuneti-mi parerile voastre happy.Cel/Cea care da un raspuns si imi spune de ce a ales acel raspuns primeste FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Alexxandruxx a răspuns:

Young e mult mai bun decat flame. Iti recomand fara nici un dubiu Samsung galaxy young. Bafta!

2 răspunsuri:
| BømbøniikáDøLLcee explică:

Eu mai mult am intrebat pentru ca m-am interesat cat costa cu un nou abonament...Am vazut ca Fame costa 4 lei cu abonament (-.-), iar Young costa 5 milioane.Am vazut ca Telefoanele sunt la fel, si de aceea m-am mirat ca Young costa atata... happy..Am crezut ca Young e mai bun daca costa mai mult, asa ca inca nu iti pot da fundita big grin. vreau si parerile altora happy MS MULT CA AI RAPSUNS!

| moldo88 a răspuns:

Salut uite aici eu aleg Samsung galaxy fame. Si uite aici cele doua telefoane comparate http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5280&idPhone2=5279