| VasileAmadon a întrebat:

De ce atunci cand imi sun prietenii, familia din țară, eu fiind în Anglia, le apare cu numar necunoscut? Vreau să menționez că dacă ii apelez pe câțiva prieteni din Anglia, lor le apare numărul, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-ai luat alta cartela de acolo este ceva normal.

3 răspunsuri:
| missunderstoodx a răspuns:

Nu stiu, ai nr familiei notata ca contact? Poti sa-i suni pe whatsapp. De ce tara ai nr?

| Anonimata345 a răspuns:

Ți-ai schimbat cartela, ori ai nr de alta tara asta poate fi cel mai posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Centrala prin care se afce apelul telefonic foloseste un sistem de telefonie VOIP, de aceea le apare mesajul de telefon necunoscut.
Tehnologia asta este destul de veche, cred ca sunt deja 10 ani de folosinta.
Eu am un numar de Australia pe care l-am dat familiei din Bucuresti si ei ma suna acasa, cand au chef, ca si cum m-ar suna de la mine, din Sydney.