| Anonim420420 a întrebat:

Deci am o mare problema! am un Samsung galaxy j5 2016 si azi la scoala am schimbat modelul de deblocare, l-am uitat. L-am stins si am apasat cele trei butoane home volume si power pentru a intra in modul ala unde poti reseta, i -am dat resetare si cans intru imi cere email-ul cu care am fost sincronizat in ultimele 24 de ore sau cv gen! Si nu pot sa i schimb parola! De ce nu ma lasa sa ma conectez cu alt cont in afara de ala? Ce sa fac? E deoarece nu am dat si wipe cache data? Va rog ajutati-ma ce sa fac sa ma pot conecta cu alt cont? Va rog mult de tot

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

E o metoda de protectie in caz ca e furat telefonul, dupa resetare te pune sa te conectezi cu ultimul cont care a fost bagat pe telefon. Daca nu mai stii contul se rezolva la service foarte repede si costa 20-30 lei.