| InvalidShark09 a întrebat:

Deci, am un iphone 5 si ieri mi-am schimbat parola, pe la 11 noaptea, si nu o mai tin minte. Am tot incercat sa mi-o amintesc, dar mi-am blocat iphone-ul pentru o ora. Vreau sa il resetez prin iTunes, dar problema e ca nu am un card SIM. dupa ce resetez iphone-ul va trebui sa am asa ceva pentru activare? Sau cumva va retine ca deja a fost activat inainte cu un sim. Mersi de raspuns

3 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Merge și fără SIM, dar mai bine îl restezi la un GSM

| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Nu sunt un utilizator Apple, dar sunt destul de sigur ca n-ai nevoie de un card SIM sa-l activezi dupa resetare.

| Gabriel_Gaby_1999 a răspuns:

Merge si fara card sim, eu nu am si am reusit sa-l resetez deci 100% mergewinking bafta