| Kevinnn a întrebat:

Deci, am un Nokia X3-02 si acum o saptamana mi s-a inchis automat,cand l-am deschis am sesizat ca nu mai am OVI,calculator,pe scurt tot ce era in memoria telefonului s-a sters(games,collections etc), am descarcat pe pc Nokia Suite si i-am instalat un soft nou dar degeaba,si mentionez ca nu mai merge nici internetul si nici playeru' ("unable to open player "asa zice cand vreau sa deschid o piesa )Va rog sa am ajutati! Cum as putea sa-mi recuperez vechile programe?(OVI,player, games, collectione etc)

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

Nu mai potii asa mi s.a intamplat si mie si a zis ca nu mai am ce sa ii fac ..decat sa mi le bag inapoi. Funda?

| Kevinnn explică (pentru Ghosts):

Si cum le bag inapoi?!?!?

| Ghosts a răspuns (pentru Kevinnn):

Nu mai ai ce sa ii faci.eu m.am dus la un prieten care se ocupa cu telefoane si a zis ca nu pot decat sa le descarc din nou.

| Kevinnn explică (pentru Ghosts):

Mersi.Da media playeru' ai reusit sa il faci sa mearga?

| Ghosts a răspuns (pentru Kevinnn):

Nu. nimic