| Acidulat_Suculete_1996 a întrebat:

Detin un ALLVIEW P5 QUAD si am o singura problema cu el,cand intru in mesagerie, in conversatii se misca foarte foarte lent...in rest e impecabil telefonul,stie cineva cum pot rezolva problema asta, am incercat cu vreo doua aplicatii si tot asa greu se misca...

1 răspuns:
| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Pai daca telefonul este Android intri in Setari>Aplicatii>Toate aplicatiile si apesi pe aplicatia care trimite mesaje apoi dai pe "Stergeti memoria cache" restartezi telefonul si ar trebui sa se miste mai bine, daca tot se misca lent atunci e de la telefon.