| eugen11 a întrebat:

Detin un Nokia Lumia (625) si ap pus niste jocuri pe SDcard...cind intru in Store nu imi arata SD card si nu pot instala jocurile sau aplicatiile care le pun.
P.S. Telefonul citeste SDcardul ca muzica si foto care le-am pus sunt! Funda

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dar de ce trebuie să intri în Store ca să le instalezi? Intră îm cardul SD, găseşte jocul şi dă-i instalare...
PS Trebuie să bifezi în setări "Se permite instalarea aplicatiilor de la alte surse decat Play Store"

| eugen11 explică (pentru angel74dm):

Nu e ANDROID! E WindowsPhone!