| apriliars50 a întrebat:

doresc sa achizitionez un telefon pentru tata cu urmatoarele caracteristici : sa fie cat mai mare displayul si telefonul gen Nokia c3 dar sa nu aiba tastatura qwerty sa fie tastatura normala si nu stiu ce modele sunt asa, astept niste pareri, mentionez ca tata e in varsta si ai trebuie un telefon simplu care sa fie maricel si sa se vada mare pe el si sa aiba tastatura normala nu touch qwerty etc...astep niste pareri stima

1 răspuns:
| NarcisEusebiu a răspuns:

Salut Apriliars50, as putea sa iti recomand telefonul : Allwiew Simply S5, e dual sim. Uite link-ul de unde il poti vedea si cumpara la un pret avantajos : http://www.emag.ro/......EZB5NBBBM/