| cosmo123 a întrebat:

doresc sa imi iau un Xcover 2 sau San Romeno de la Orange, ddar nu stiu ce sa fac, deoarece Xcoverul mi se pare cam scump. daca mai astept vreo 2 luni posibil sa se ieftineasca? acum e 1200 de lei si posibil sa ajunga in 2 luni undeva la 1000 lei?

4 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Eu zic ca e foarte probabil sa se ieftineasca in 2 luni, nu stiu daca chiar va ajunge la pretul ala dar sigur va fi mai ieftin, si ti-l si recomand, e bun telefonul.

| cosmo123 explică (pentru Deriol):

Dar SAN REMO nu e bun?

| Deriol a răspuns (pentru cosmo123):

Nu stiu nimic despre acel telefon. oricum as prefera Xcover2

| Redex14 a răspuns:

Sa stii ca eu am PRELUNGIT abonamentul la Orang si mi-am luat Xcover cu 300 de lei.