| JockerStoica a întrebat:

După cât timp ține o baterie de iphone 5s? mă refer în sensul când trebuie schimbată bateria adică înlocuită.
Fundă!

Răspuns Câştigător
| JockerStoica explică:

Greu de spus, functie de cum si cat e folosita si de noroc! De obicei o schimbi cand nu mai tine, nu exista un termen! Poate sa te tina 2 ani, sau poate sa te tina 3...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

După cât timp ține o baterie de iphone 5s? ...asta in ce limba e nene?

| JockerStoica explică:

Am formulat greșit, îmi cer scuze am vrut să întreb după cât timp trebuie schimbată bateria unui iphone 5s

| JockerStoica explică (pentru JockerStoica):

Greu de spus, functie de cum si cat e folosita si de noroc! De obicei o schimbi cand nu mai tine, nu exista un termen! Poate sa te tina 2 ani, sau poate sa te tina 3...