| xGamerZ212 a întrebat:

după ce a fost instalată versiune iOS beta pe iPhone el va mai primii actualizări oficiale?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce versiune beta?
iPhone instaleaza versiuni definitive, doar cu acceptul utilizatorului se instaleaza versiuni beta (de incercare).
Daca este iPhone original, atunci vei fi anuntat cand va aparea versiunea definitiva (sau se va instala automat).
Daca ai un "iPhone" fake, atunci nu te astepta la "versiuni definitive".

| xGamerZ212 explică (pentru Bula):

Cine a adus vorba de fake?
E original fratelo, eu am instalat versiunea beta

| Bula a răspuns (pentru xGamerZ212):

Daca e original, atunci iti va semnaliza cand vine versiunea finala si-l vei putea instala (daca nu va face singur - in functie de setari).

| adionescu a răspuns:

Normal ca da. Acum depinde cum ti-ai instalat versiunea beta.