| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am reusit sa fac praf un LG G4, ieri am reusit aceiasi performanta cu un LG V11 laughing
Vreau sa achizitionez un telefon dar nu ma pot hotara, sunt multe telefoane bune dar problema este ca fiecare are ceva mai bun decat celelalte...
LG G5-Cea mai buna camera + modular (mai rapid decat S7)
S7/EDGE-Rezistent la apa
Dar pe 2 August a aparut Note 7-Senzor iris+rezistenta la apa (la capitolul camera si viteza nu stiu de ce este in stare)
Care credeti ca este mai bun?
Care atrage mai repede ochiul?
Cel putin LG m-a dezamagit cu design-ul
SAMSUNG S7/EDGE parca e S6 cu f. mici diferente
Iar NOTE arata binisor+S-PEN

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Note 7, scanare cu iris, specificatii OZN, platforma note mereu a fost cea mai stabila.
Nu cred ca mai are rost,. oricum in benchmark si ca aspect + ce stie sa faca, note bate orice telefon vrei. Daca vrei un telefon care sa atraga priviri, du-te pe un s7 edge dar... LG g5 singura faza ca e modular, nu are cine stie ce.
Oricum eu in locul tau as astepta note 7 si l-as lua, mai ales ca apar si ochelarii noi de realitate virtuala la pachet cu telefonul de la Samsung

| Alx_Alex_1997_hOz9 a răspuns (pentru Evolution):

Daca S7 EDGE atrage priviri, Note cred ca le fura...Arata mai bine

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca telefonul iti trebuie doar pentru design, pentru furat ochii, atunci ia-ti o carcasa de telefon de fite, extrascump happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai spart doua telefoane intr-un an si chestia asta ti se pare amuzanta?
Ba mai mult, vrei inca un telefon? Nu ti se pare ca esti cam nesimtit?
Daca as fi in locul parintilor tai, timp de 4 ani ai folosi un Nokia de 90 de lei.
Iar toate comentariile si plangerile sa fie depuse in urna magica, denumita si cosul de gunoi.
Daca ai fi inteligent nu ti-ai trata parintii ca niste portmonee cu picioare si ti-ai cumpara cel mai ieftin telefon.
Ce e ala LG V11? Nu prea exista asa ceva.

| Rafael_Alin_1995 a răspuns:

Recomand Samsung note 5 ( e foarte bun telefonul ) note 7 e prea scump si nu isi merita banii, daca vrei ecran curbat iti poti lua bine mersi s6 edge sau s7 edge. Insa dupa mine, cel mai stabil telefon la aceasta ora este iphone 6s sau 6s+ daca-ti plac telefoanele mari.