| AlexxDDDD123 a întrebat:

E normal ca dupa cateva secunde sa mi se incalzeasca putin la butoanele de la home, inapoi si inchidere aplicatii(in jos la telefon)? Este un Samsung galaxy m20

1 răspuns:
| Preotul500 a răspuns:

Depinde, daca este folosit sau ruleaza foarte multe aplicatii pe fundal, desigur. Dar chiar dupa cateva secunde imediat, nu prea e ok. Dacă persista chestia asta si inca ai garantie la el, un retur pentru a-l trimite in service n-ar strica.