| anonim_4396 a întrebat:

E o intrebare pentru detinatori de Samsung galaxy mini 1 sunteti multumiti? am auzit ca jocurile merg naspa...dar rewiurile de pe youtube prezinta telefonul ca fiind unu foarte bun .....deci astept raspunsuri aa si daca stiti si pretul (la liber)ar fi grozav
Funda logic

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Eu personal sunt foarte multumit de galaxy miniwinking
adevarat nu prea il folosesc eu la jocuri (am avut cateva de genul: angry birds, lucky slots, etc.) si se misca perfect, fara intreruperi.
sa trecem peste jocuri; internetul: merge excelent, incarca adresele foarte repede.
Bateria este ok, ma tine in jur de 3 zile (daca vorbesc mult), cand il las de nu prea vorbesc, il incarc cam la o saptamana.
adevarat este un telefon cat de cat slab, dar sunt foarte multumit de elwinking

2 răspunsuri:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Un verisor de-al meu de la Bucuresti il are. dar si una din BFF ale mele are galaxy mini, si imi place cum functioneaza. Are ecranul fin, placut la atingere.
cine ti-a zis ca nu merg bine jocurile pe el? ii merg destul de bine prietenei mele tongue
si de multe ori intram pe youtube de pe telefonul ei (ne uitam la MO si F.O.C.A. laughing )
Pretul nu il stiu. cauti si tu pe net.
Concluzie: grupul meu de prieteni ti-l recomanda laughing

| edamelda a răspuns:

Sincer, are mici defecte, adica la unele aplicatii se inchede, in rest merge bine. Costa aproximativ 586, 09 RON. Dar Vodafone Smart II merge mai bine decat ssamsung galaxi mini 1