| 20deCentimetriRecords a întrebat:

Eu am trimis telefonul in garantie(galaxy trend plus) pt ca nu mai focaliza camera foto zi nici nu se vedea nimic bine pt 5mbpx, iar ei l-au adus inapoi dupa o sapt exact la fel, zicand ca e din vina mea pt ca are niste zgarieturi pe lentila...dar e zgariata doar pe partea de sus iar poza nu se vede deloc clara, ci "blurata", cu camera din fata de 1, 3mbpx ies pozele mult mai bine si mai clare cu toate ca nu are focus...deci ce sa fac? Daca ei refuza sa il repare, eu sunt nevoit sa il duc intr-un service, dar daca fac asta imi pierd garantia?

2 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Cei de acolo sunt foarte "destepti" nu e de la lentila, ca e zgariata...E de la soft, mai bine du-te tu cu el intr-un service, si lasa garantia happy

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Te duci in service-ul lor propriu si o sa platesti. Daca il duci la un service neautorizat presupun ca pierzi garantia.