| spartacusconan20 a întrebat:

eu am un abonament la Vodafone, si sunt sub perioada contractuala, as vrea sa ma portez la cosmote, intrebarea mea este: atunci cand ma portez trebuie sa platesc rezilierea la Vodafone sau o platesc cei de la cosmote iar in plus se mai baga la abonamentul de 2 ani lunile care mai erau la Vodafone? sau cum se face? un raspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| TPUalin a răspuns:

Daca vrei sa te portezi la Cosmote trebuie sa platesti lunile ramase de la abonamentul Vodafone, dar nu poti fiindca nu ai terminat lunile de plata de la abonamentul Vodafone.PS nu poti pentru ca esti in termenul de garantie.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti tu rezilierea

| OnuOnulică a răspuns:

Daca mai ai luni ramase platestele.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Te vei putea porta doar la sfarsitul contractului actual cu Vodafone.Altminteri platesti reziliere adica lunile ramase inmultit cu cat aveai tu abonamentul ca valoare.