| Popescu_Dragos_1999 a întrebat:

eu am un Nokia asa 302 alb si i-am actualizat softul cu cel al unui Nokia asa 302 dar negru si nu imi place cum as putea sa reinstalez softul original? va rog din suflet...

2 răspunsuri:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Tu stii ca laptele de la o vaca alba are acelasi gust cu laptele de la o vaca neagra? Ce soft ai actualizat?

| Popescu_Dragos_1999 explică (pentru oldbluegrumpyman):

Pai nu stiu sigur cum se numea dar acum am v 15.09.cel de acum cand sting telefonul imi arata simblul de la Vodafone si inainte nu imi arata nimic