| daeniel02042001 a întrebat:

Eu am un Samsung Galaxy y GT-S5360. Pe el nu prea merg unele jocuri cum ar fi : Temple Run, Subway Surfers, Minecraft etc. Stiam ca exista un program care daca il instalez in telefon merg toate jocuri. Cum se numeste acel program? Dau Funda. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu este un asemenea program.

| BruthalHeart a răspuns:

Nu cred ca exista vreun astfel de program iar jocurile enuntate de tine necesita o putere mai mare deci telefonul tau nu le poate duce astfel incat s-ar putea strica happy