| DenimM a întrebat:

Exista vreo aplicatie cu care poti sa pozezi de exemplu un paragraf dintr-o carte si apoi sa imi apara mie pe telefon tip text( adica sa extraga scrisu/literele si sa le copieze in telefon trept text..nu poza)
Intelegeti ce vreau sa zic?
FUNDA

2 răspunsuri:
| Dutzu18 a răspuns:

CamScanner

| DenimM explică:

Asta e poza ma, eu vreau de tip TEXT, sa pot copia eu textul dintr-o asemenea poza, de exemplu daca vreau sa traduc ceva, fac poza iau textu de acolo si il pun pe google translate, iar cu aceasta aplicatie nu pot.sad