| alin9923 a întrebat:

Folie de sticla pentru s7 edge care sa nu fie pe tot ecranu sa lase putin loc pe toate laturile ca sa pot pune oric husa, sa nu se deslipeasca
Asta o tot patesc din cauza ca folia este pe tot ecranu si pun o husa si se deslipeste...

1 răspuns:
| cosmin1392005 a răspuns:

Eu dețin un s7 edge, si am avut aceiași problema pana am descoperit husele lor tip carte.Iti recomand sa iti iei 1 si poti pune folie de sticla care acoperă si laturile curbate