| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda! Am nevoie urgenta de o carte de Economie, de clasa a 11-a, si cum preamaritul guvern a decis ca in clasa a 11-a avem destui bani sa ne cumparam singuri manualele la scoala nu am gasit nici o carte, eu neavand televizor (nu imi place sa ma uit la TV) am aflat in prima zi de scoala ca de fapt trebuie sa cumpar cartile. cand deja toti smecherii cu televizor au cumparat fix cartile de economie, noi avem un profesor extrem de exigent al carui nume desi este cunoscut printre cei ce lucreaza in domeniul economic sau al alimentatiei publice nu-l voi divulga ca sa nu-mi semnez o corigenta inevitabila. dar problema este ca daca luni nu am manual de economie iau o nota super frumoasa eventual tipa la mine profu. asa ca va intreb de unde pot cumpara o carte de economie de a 11-a de la editura economica? (O carte rosie pe care scrie mare cu galben economie) funda oricui imi spune unde gasesc

1 răspuns:
| Buzea_Sandra_1977 a răspuns:

La cat de veche este intrebarea nu stiu raspunsul la ce mai ajuta dar totusi sunt destule căi de a face rost. Un coleg cu un an mai mare, cunostinte, librarii etc.