| adytzaPtk a întrebat:

Ieri am fost la Vodafone si mi-am luat o cartela cu 7 Euro si 150 MB internet (parca). Fata aia a facut ceva acolo si a zis ca a activat optiunea cu 3000 minute si... in fine! Acum, cand vreau sa intru pe 3G nu merge! Trebuie sa fac ceva sa activez cei 150MB internet? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Eu am aceeasi optiune big grin si da trebuie sa activezi acei mb, din pacate nu mai imi amintesc cum dar eu zic sa ii contactezi pe cei de la Vodafone si iti explica ei big grin

2 răspunsuri:
| Eftimie_Marius_1970 a răspuns:

De obicei trebuie sa primesti un mesaj instant si daca nu l-ai primit du-te inapoi la ei si o sa iti trimita di nou mesajul.eu am avut aceeasi problema

| adytzaPtk explică (pentru LifeIsNotPerfect):

Am fost acum la ei si era setat telefonul pe abonament ca am avut abonament si era live.vodafone.com iar pe cartela trebuie sa fie live.pre-vodafone.com, oricum multumesc!