| BogdanAndrei42 a întrebat:

Salut tpu.Ieri mi-am cumpărat un iPhone 5s care are decât sticla de la ecran zgâriată puțin și fisurata pe partea de sus in forma de V,dar touchul merge foarte bine n-are nicio problema.E ca nou telefonul dar,cât credeți ca m-ar tine? Nu am niciun joc,am decât Facebook,Messenger,WhatSapp, StreamAgo și YouTube. Funda!

Răspuns Câştigător
| TurkuNellu a răspuns:

Poți să-l folosești mult și bine. Poate sa fie tot touch-screen-ul spart ca tot merge. Eu asa am unul geamul tot creat și merge touch-ul.