| strikermicro a întrebat:

ieri mi-am luat Vodafone smart 2 si mi-am luat si cateva jocuri dar cel mai mult imi plac running fred si temle run dar cand incerc sa le iau spune ca num am niciun dispozitiv si cand le iau de pe alt site spune ca cica versiunea nu este compatibila ce fac?

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Vodafone smart 2 este un telefon destul de slabut, temple run si running fred sunt niste jocuri cu cerinte mai mari decat accepta telefonul tau deci din astea nu le poti juca... trebuie sa iti iei jocuri cu cerinte m-ai mici (deci jocuri m-ai naspa ) ca sa poti juca...mie pe galaxy S + temple run imi face foarte putin lag

4 răspunsuri:
| ValiNicolae a răspuns:

Salut si eu am Vodafone smart 2 si merge temple run pe el dar trebuie descarcat de pe internet de pe calculator! funda?

| strikermicro explică (pentru ValiNicolae):

Imi dai si mie siteul de unde l-ai luat?

| ValiNicolae a răspuns (pentru strikermicro):

Ok! cauta pe net temple run.apk

| strikermicro explică (pentru ValiNicolae):

Mersi