| ShoFan a întrebat:

Salut, TPU!
Ieri mi-am root-at Samsung Galaxy Tab 2-ul și totul mergea perfect. Mi-am băgat alea, Game Guardian, GameCIH, mi-am băgat bani în jocuri și așa mai departe. Azi am vrut să-mi bag și Chainfire3D, care am auzit că e bun pentru jocuri. L-am instalat și când dau să instaleze drivere-le, dă restart la tabletă. De acolo, tableta se blochează la imaginea de pornire, aia cu "Samsung Galaxy Tab 2 7.0". Am încercat să o rootez din nou cu Odin și n-a mers, i-am dat hard reset și n-a mers... Sunt oameni care spun că ar merge din Kies, dar zice "Se conectează..." și nu face nimic. Am încercat să reinstalez USB Driver-ele de la Samsung și tot nimic. Credeți că se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, cine stie ce driver ai luat tu si nu a fost bun. Tu nu prea ii mai poti face nimic decat sa il duci la reparat...
Succes.