| DRIFTY a întrebat:

Salut TPU,imi cer scuze ca postez aici dar nu stiu unde,
prietena mea a visat ca eram aman doi si fugeam de politie si armata la un moment dat am ajuns la o vila si aveu armele indreptate spre noi si cum stateam noi eram asa langa niste fan si eu(prietenul ei) m-am ascuns in acel fan,au tras cu o bomba chiar in el eram speriati bomba nu eplodat imediat si dupa a explodat cand eram acolo,si prietena ma gasit mort cu picioarele smulse si s-a trezit,ce sa insemne? sau unde sa caut ceva sa vad ce inseamna, va rog, multumesc

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Stai linistita nu o sa patiti nimic, eu am vise de genul asta in fiecare seara, de vreo 4-5 ori pe noapte. Nu este nimic grav.
Un dictionar de vise nu te va ajuta din pacate pentru ca fiecare vis este produsul subconstientului fiecaruia si fiecare vis are o semnificatie anume in functie de persoana care il are.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Visele sunt doar vise, stai liniștit. O seară plăcuta, nu te speria!

| Cipri99 a răspuns:

Sunt vise crede-ma stii ce am vista eu odata? eram acasa si a venit un dragon am fugit dintr-o data de la blocuri am ajuns la curte. dragonu ma fugarea si omora lumea dadea foc si era aproape de mine m-am ascuns in namol de la un parau... dintr-o data a venit un prieten si nu stiu ce a inceput sa fuga a venit dragonu la inhatat a inceput sa tipe pe acolo si eu stateam apoi m-am trezit.

| ioanna123 a răspuns:

Poate te ajuta: http://www.visele.ro/