| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Îmi poate spune si mie cineva cum fac sa vad cât este prețul oricărui telefon de pe siteul celor de la Vodafone in funcție de abonament?
In trecut știu ca era o căsuța in partea dreapta a telefonului pe care il vedeai pe siteul lor și scria acolo,, alege abonament,, si iti alegeai abonamentul pe care il aveai la ei la vremea respectiva si iti arata cat ai fi avut de plătit pe lună, dar acum nu mai găsesc treaba asta. Dau funda.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ce mai sănătos: du-te la o reprezentanță și au ei acolo niște tabele pe jdemiiderânduri cu toate telefoanele și prețurile. Doar intreabă-i