| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Îmi puteți spune de ce în modul screen mirroring se vede puțin întârziat pe televizor fata de telefon? ( Apare imaginea și după o fracțiune de secunda se reda și sunetul). Ambele aparate sunt Samsung! Mulțumesc!

1 răspuns:
| Jewlie a răspuns:

Raspunsul este unul simplu, si anume ca atat permite mometan tehnologia. Este inevitabil la majoritatea device-urilor si nu se poate rezolva din soft sau setari. Din pacate, mai avem putin de asteptat pana cand legatura se va face instant.