| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda 2 telefoane bune.Nu contează pretul!
Răspundeți va rog.

Răspuns Câştigător
| Vladut123456 a răspuns:

Daca spui ca nu conteaza pretul, iti recomand un Huawei P20 Pro, Samsung Galaxy S9+,astea mi se par cele mai ok tinand cont ca Note 9 deocamdata nu a fost lansat in Romania, iar Iphone X mi se pare ca nu ofera atat de multe pentru banii pe care ii dai pe el, la poze intre el si S9+ adica cel mai mare rival, este o diferenta cel putin sesizabila, daca vrei sa alegi dintre Iphone X si S9+ si vrei sa vezi niste teste intre cele 2 telefoane te poti uita la Mikey Hash la episoadele The Switch, sunt 4 la numar.
Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Vladut123456):

Multumesc

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Huawei P20 Pro, Samsung Galaxy S9 Plus.

| anais13 a răspuns:

Am iPhone 8, și mi se pare cel mai de calitate din tot ce am avut.
Din categoria Samsung am avut foarte multe și se strica ușor, eu personal nu recomand.
Și iPhone 7, 7+ sunt la fel de bune ca 8.