| edy45svmag a întrebat:

Imi puteti recomanda niste telefoane bune la pretul de 700 de lei? Vreau sa fie telefoane care sa merite pretul!

Răspuns Câştigător
| Gerard9965 a răspuns:

Samsungurile aunt cele mai bune. Poti alege dintre modelele 2015 J5 J3 J1 A3 A5 sau daca nu tederanjeaza, poti vizita un amanet si iti iei un s4 S5 A5 2016 j5 2016
Poti alege si Huawei sau Allview, dar alegerea mea e Samsung.
Funda?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na..las asta aici..http://www.compari.ro/......301029029/

| Mihaelablabla a răspuns:

Samsung J5.

| KenNine a răspuns:

In primul rand cum vrei noi samsun j5 merita l-am avut si e ok.

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Ti-as recomanda Huawei p8 lite, Huawei Y6ii
am avut aceste doua telefoane si n-am avut probelem cu ele deloc. raport pret-calitate mi s epare destul de ok

| Gerard9965 a răspuns:

La mana 1 : j1 j3 j5 a5 a3
La mana 2: s4 s5 s3 iph 5 iph5c

| iPaladinus a răspuns:

Samsung galaxy J5

| PureIntentions20029 a răspuns:

Telefon mobil Allview x3 soul lite, dual sim, 16 gb, 4g, gasesti pe Emag si are 3 gb ram

| RSC a răspuns:

Categoric Huawei P8 Lite, telefoane la preturi mici si foarte bine construite.
Cel mai mic pret gasit 679 RON
http://www.cepreturi.ro/......-8-GB.html

| Zbuchea_Cristina_1997 a răspuns:

Samsung galaxy j5 2015